Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ledri Vula Me Një Mesazh Për Nënën

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14
[09-03-2016]
Reperi i njohur Ledri Vula ka postuar sot në Instagramin e tij një foto të mamasë së vet, Xheraldina Vula.

Me rastin e 8 marsit ai ka shfrytëzuar rastin për ti uruar asaj këtë festë me të gjithë të mirat në jetë.

Por një shkrim tejet të veçantë e ka bërë teksa ka bërë të ditur që çdo ditë e tij i takon asaj dhe se nuk është vetëm 8 Marsi dita e nënës së tij.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0