Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ledri Vula - Nuk Ma La (Feat. Flori Mumajesi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  176

[FLORI:]
Ajo nuk ma la la
Dhe pse ja don
Dhe pse ja don
Nuk ka për tu nal nal nal
Me mu do ta boj, një dit do ta boj (x2)

[LEDRI:]
Lem e di që dojna t'dyt
Edhe vet e din ka pom shkojn syt
Njerzt msojn prej gabimeve
Lem bona gabimi yt
Lem Lem Lem
Bona gabimi yt
Ky nuk o zoni jem
As fjalt e mia
Ky nuk jom un
Ky o menimi yt
Kur t'kapi nuk t'lshoj si pija
Kur je me mu ty t'hup vetëdija
Ti zbuloj sekretet si CIA
Deri sa ta l'shon bateria
It's Like rotullohu rotullohu roullohu shpija
Kombinohu kombinohu kombinonu 3-at
Leeeem ti kallxoj 50 hijet e mija

[FLORI:]
Ajo nuk ma la la
Dhe pse ja don
Dhe pse ja don
Nuk ka për tu nal nal nal
Me mu do ta boj, një dit do ta boj (x2)
Ti me mu ti me mu ej ej 2 vet
Ti me mu ti me mu atë moment
Ti me mu ti me mu oo jena vet sa m'don
Ti sa m'don

[LEDRI:]
Mesim mesim na dyt ku mesim mesim
Ton natën pa gjum presim mëngjesin
Mesim mesim ta du ty mesin mesin
nëse s'don me na pa ti nji dit na shihum t'zezën
M,fal ti Miss e kam ni pytje seriozisht
Po du me dit ni femën e mirë si ti
Çka po lyp n'menjen tem t'pist
aha me ty o rrisk
si mu pre me brisk
energji kena midis,
Breaking Bad si me kon kimist

[FLORI:]
Ajo nun ma la la
Dhe pse ja don
Dhe pse ja don
Nuk ka për tu nal nal nal
Me mu do ta boj, një dit do ta boj (x2)
Ti me mu ti me mu ej ej 2 vet
Ti me mu ti me mu atë moment
Ti me mu ti me mu oo jena vet sa m'don
Ti sa m'don


Ky tekst u dërgua nga Elsa   Albafi23Ledri Vula
Featuring: Flori Mumajesi
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/07/2016
Festivali: Zhurma Show 2016
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Ledri Vula & Flori Mumajesi
Orkestrimi: BigBang
Video Produksioni: Entermedia


Ledri Vula - Nuk Ma La
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Ma La".
3. Video është e këngës "Nuk Ma La", por nuk këndohet nga Ledri Vula.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ledri Vula:


Komente 3