Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ledri Vula - Rio
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rio".
3. Video është e këngës "Rio", por nuk këndohet nga Ledri Vula.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Ledri Vula - Rio Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  77

Teksti:

Ledri Vula

Orkestrimi:

REDBOX Entertainment

Video Produksioni:

Supercut

Komente

2 🔥

04/06/2019

2019-06-04T10:58:17+01:00Ajo o ylli i qytetit,
Kejt i bon për veti
Shumë e nxehtë, s'un e preki
She's a queen unë jom mbreti
Edhe nëse verën e ndjeki
She's gonna be my baby
m'ka hi n'zemër e n'men e
Mo s'un e nxjerri.

Po m'bon ti
Po m'bon ti
Rio Rio
de Janeiro
Rio Rio
de Janeiro
Rio Rio ahh
Rio Rio ej

Kur s't'kom ngat
S'jom rahat
Hajde afër
Çom ma nalt
Shumë privat
Veç një natë
Na dy bashkë e bojna prapë
Vij me t'marrë
Shumë shpejt
bi n'radar
Hupi krejt
S'din as ku
Mu me m'gjet
Unë jom nis
Te ti drejt

Po m'bon ti
Po m'bon ti
Rio Rio
de Janeiro
Rio Rio
de Janeiro
Rio Rio ahh
Rio Rio ej

Hi Babe, unë jom 10-shi i Brazilit
S'jom ka du me lujt me ty, une veq po t'a silli
Krejt na kishin pas zili se na dokem ma s'miri
Na pershtatem qysh doket, t'njejten kohë edhe stili
Qellimi, me t'bo për veti endellebini
Deri ta vjedhi zemren, nuk e din çka o krimi
Mas'nej pa mu, nuk ka me t'ec, sekondi, ora, data, viti, vera, dimri.
Dojn me na pa keq yeah they've been dreaming
Krejt po kallin mas neve ti kqyre ka del timi
Pershendeti dhe haterat se live jena streaming
Dhe ti futja rolin kryesore se na vet jena filmi, yeah.

Po m'bon ti
Po m'bon ti
Rio Rio
de Janeiro
Rio Rio
de Janeiro
Rio Rio ahh
Rio Rio ej

Teksti: Ledri Vula
Orkestrimi: REDBOX Entertainment
Video Produksioni: Supercut

Ky tekst u dërgua nga ledri\'s fans   Rigesa   Albafi23Kartolina (6)

14
38
16
21
15
15

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Më Shumë Këngë Nga Ledri Vula:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet