Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ledri Vula - Trendafil I Zi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trendafil I Zi".
3. Video është e këngës "Trendafil I Zi", por nuk këndohet nga Ledri Vula.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ledri Vula - Trendafil I Zi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  20

Teksti:

Ledri Vula

Orkestrimi:

REDBOX Entertainment

Video Produksioni:

Supercut

Këngë e albumit:

"10/10"

Komente

Asnjë Koment

10/05/2020

2020-05-10T14:00:22+00:00Ref.
Trendafil i zi
Trenda-trendafil i zi
Doket bukur ama t'therr
Kur n'dore e ki 2x

A je? A je?
Kush jom per ty a je per mu 2x

I'm a superman 7x

E e ty, e e ty, e e ty, e e ty
I'm a superman per ty 2x
...
M'pelqen kur n'Brezoviz bore bjen
Edhe un e ti shkojm n'vikendic tem
Edhe para kaminit na bashk tu e rollit ni splif
Yeah
E kqyrum Game of thrones ose naj tjeter film
Edhe naten me njoni-tjetrin rrina ngjit
Yeah
O shej mi shej mi shej mi shej mi shej
Kujtim, kujtim mi kujtim
Sun e harron per ni jete
Yeah
Amo ti po therr therr
Amo ti po therr therr
...
Ref.
Trendafil i zi
Trenda-trendafil i zi
Doket bukur ama t'therr
Kur n'dore e ki 2x

A je? A je?
Kush jom per ty a je per mu 2x

I'm a superman 7x

E e ty, e e ty, e e ty, e e ty
I'm a superman per ty 2x

Tona t'vedijshem
Fjalt jan shigjeta me kunja, i nijshem
Po na nuk prishum
E rujm njoni tjetrin si ujin e pijshem
Si me jetu veq na dy me ni ishull
Dyt jem me bishen dor per dor
Tu luftu si me ujqi nbor
E di qe t'mungoj edhe kur jom n'tour
Se nonstop 1 minut t'doket or
Superhero, super-superhero
Per ty jom superhero
Skom nevoj me shku me ty ntjeter planet
Muna edhe ket planet mat bukur me bo
Superhero, super-superhero
E ti super-harro
Qe mun e gjen edhe njo si ky djali
Qe t'rrin ngat n'kete bote, baby
...
Ref.
Trendafil i zi
Trenda-trendafil i zi
Doket bukur ama t'therr
Kur n'dore e ki 2x

A je? A je?
Kush jom per ty a je per mu 2x

I'm a superman 7x

E e ty, e e ty, e e ty, e e ty
I'm a superman per ty 2x

31

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ledri Vula:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet