Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ledri Vula - History Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Gjyse dite skom bateria telefonit
Qato telefonin mode`n avioni, (uhh prr.)
Bizzy bizzy bizzy bizzy, pervec shpis, cengit
Menagjerit asnjonit, (ku je qu)
Ky djali nates, Pa gjume
Si me punu n`drim t`nates. (e mys zombie)
Mbram koncerti sick
Vec sa kesh e mora bilancin e bankes (uhh)
Skom problem me vize, e mar. (ahh)
Kom problem me vize, e mar (no)
Tjeter dite, tjeter qytet
Performanca shtrejt as ni dit e lir
N`kalendar, tu bo gjiro en qytet
Si me kon i huj, Si kom ra kah bari
Qe 2 muj, Basket hala po luj,
Hala pe luj,

Aye, aye, aye, History
Aye, aye, aye, Shihem n`histori
Aye, aye, aye, History
Aye, aye, aye, My story

Hala tu i fal rreshta hip-hopit (po)
I njejti djale edhe n`dite t`sotit (po)
N`men e maj si fmi
skom dal me tesha t`shkolles n`mahall
As tasht nuk dal me t`spotit (jo)
Tu lexu mesazhe en ndirekt
Sot i ftume n`emison direkt (drejtperdrejt)
Ky djali kur t`fol o direkt
Neser i kom 2 airoplan`a se nuk o`direkt (fly)

Po, koha senet n`ven pi bike
Po spot pritke po,
Pak ma heret ke, para do ditve po
Jom nda me femen edhe t`kqijat qato dite ken po
Po m`ngojn dostat qe i komjasht kufive po
Em kan sjell, hala pidh nane rrike
I kom kalu me 5she dhe land narkotike
U vazhdu kontrata e reklames qe
Vec per 1 vit ke po
Ditlindja jem 10 Korrik, VULA

Aye, aye, aye, History
Aye, aye, aye, Shihem n`histori
Aye, aye, aye, History
Aye, aye, aye, My story

Lumib:
A osht e vertet bir?
A osht e vertet,
Qato qe kom ni bir
A osht e vertet. 2x


Ky tekst u dërgua nga DenisAvdijaLVLedri Vula
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/03/2020


Ledri Vula - History
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "History".
3. Video është e këngës "History", por nuk këndohet nga Ledri Vula.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ledri Vula:


Komente 0