A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Legenda - Gentelman


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/05/2010

2010-05-23T00:00:00

Participating in

Top Fest 7It's a long time that we try finding the lyrics to "Gentelman" sung by Legenda.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by 1tt'z. We wish that's the lyrics you are looking for:

1TT'z

e hajdehajde hajde ti qeknej
un tyty ty loqo ta thej
ti kom nshu syt spo du me ti hek
mos em thuj jo se munesh mu djeg
qa po menon jom romantik
shum po gabon ahproblematik
ait dridhmu sillmu qysh une lypi
kur t hyp temperatura une ta zhdrypi
qu kape shtoken ququ qu theje goten
kur je me mu e harosish edhe boten -
e mete eh meta po un nuk mes
kur t sho qe po kruhesh weq wi ta ngjes
cy p e onett tash n mikrofon
eej loqkloqko kallxo qa pot munon ?
weq qele gojen kallzo qa po dush
ruju mos t lagi se duhesh me bo tush

1TTz
heeej super sweet comen tu me
i like you you like me

Cy'p
se un jom genteleman i'm gentelmend
se na e dim dimdididim qysh bohet hiti

Cy p
key okey okey kqyr kush o dok kneej
cy-p e onett Lshoje beatin ta nXeej
du met pa desh du met prek e mu kesh
me livrit n qet beaT me thy me qu pesh
dit e nat jom gradual sjom prej tyne me krawat
qe hiti cakum pakuum une t sillna neper gjak
ajdee knej kapum pakum rakerakerake tak
qdo takt me sakt e kalli e shkrumoj ket nat
luje kryt posht nalt sille trupin edhe pak
se pom dokesh e fort se pom dokesh e qart
ma rahat un me ty ajde nisum per dubai
bitch sonte nuk kom faj papakit ton bonja bay
I'm high I'm FLY orgjinalat i ki n kllap
bi muzik e hip hop ti e ngon edhe kop
sonte ki me hup tu pi a po do edhe qesi
hitin ta bi un ta bi ti livrit mos maj qetsi

1TTz
heeej super sweet comen tu me
i like you you like me

Cy'p
se un jom genteleman i'm gentelmend
se na e dim dimdididim qysh bohet hiti

Cy p
qee prap po hi haj kallxo sa t pelqej
ty qe po ta thej shum mir pe vrej
pina pinaa bona rrot vi e thej lokalin
menon qe nuk pi qu veq mushma bokallin
na jem hit e bojm hit me taktik kur na teket
senin qe e ngon prej neve ngohet veq nuk preket
heket blluza prej trupi sa her tingllon mangupi
orgjinalat kur jon mren djeget kallet kllubi

1TTz
nalu ngoje tash ket sen dridhet sillet ton ky ven
e bi qysh e don e bi qysh e pelqen
e bi qysh um teket a munesh mem prek
livrit ulu posht a po doo pak mu djeg ?
ja ke nis me hek ja ke nis mu njersit
qysh pe sho do met njek qysh pe sho je tu prit
kadal loqk mos u halit un pe di qa po lyp
shkojm shum nalt nalt nalt atje muj met hyp


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019