Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  42
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 13 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Lejla Bela është një shkrimtare e vogël. Lejla eshte nje nxenese e klases se peste vijon mesimet ne shkollen fillore "Ilaz Thaqi" Hani i Elezit eshte nxenese e shkelqyeshme e cila gjate kohes se lire zakonisht mirret me poezi te ndryshme te cilat lindin ne koken e saj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Albena Bajraktari

Elza Mehmeti

Ezana Morina

Djellza Behramaj

Bleona Emini

Florentina Sopjani

Anisa Berisha

Erita N.Bytyqi

Bleona Salihu

Anjesa Beqa

Tags: Lejla Bela


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet