Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lejla Haziraj - Jeta Ime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Çdo ditë qe vjen
qdo tmirë na sjell
ndonejher të mira
por dhe të veshtira
jeta ka sfida qe nga femijeria
por me muzikë i kaloj të gjitha
Në shkollë jam e para
edhe neper gara
çdo ditë e më shumë
po e deshmoj unë

Ref.X2
Në jetën time ka shumë gëzime
Suksese pa fund por edhe gabime
nuk do ndaloj e para do qendroj
krenare do jem krejt do ti sfidoj


Lejla Haziraj - Jeta Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Ime".
3. Video është e këngës "Jeta Ime", por nuk këndohet nga Lejla Haziraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lejla Haziraj:


Komente 0