A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lejla Tutaj

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Lejla Tutaj is a singer of Easy Listening music. Më datë 14 Shtator 2018, Lejla Tutaj publikon videoklipin "Vitet Ikin"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Teuta Pango Zhapa

Nazmie Kasmi

Mjaftoni Bejko

Jona Bodinaku

Anila Doko

Merita Bozo

Vjollca Gerxhaliu

Melita Shehu

Edlira Topallaj

Migena Kraja


Tags: Lejla Tutaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019