Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Lekë Duhoni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1
Lekë Duhoni është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareSkenderbeu Trim Legjendar


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bardhec Hajdaraj

Adem Maxharra

Ragip Bytyqi

Hasan Kçiqi

Hafir Plakiqi

Xhadi Gashi

Dervish Dervishi

Ismet Demaj

Qamili I Vogel

Rifat Draga

Tags: Lekë Duhoni, Leke Duhani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet