Lek Pecnikaj
Lek Pecnikaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Lek Pecnikaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut dhe popullore folklorike. Më datë 5 Prill 2009, Dava Gjergji & Lek Pecnikaj publikojnë videoklipin "Cka I Tha". Më datë 7 Korrik 2010, Lek Pecnikaj publikon videoklipin "Potpuri Tropojane". Më datë 25 Nëntor 2012, Lek Pecnikaj & Gjovalin Prroni publikojnë videoklipin "Shal E Shosh Nikaj Mertur". Më datë 18 Dhjetor 2012, Lek Pecnikaj publikon videoklipin "Dadushe". Më datë 12 Shkurt 2013, Dava Gjergji & Lek Pecnikaj publikojnë videoklipin "Endrrat Tona". Më ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0