Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lek Plepi - Kush Mohon Se Jam Shqiptar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Mohon Se Jam Shqiptar".
3. Video është e këngës "Kush Mohon Se Jam Shqiptar", por nuk këndohet nga Lek Plepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lek Plepi - Kush Mohon Se Jam Shqiptar  (Feat. Djali Malesise & Spinxa)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Djali I Malsise

06/04/2011

2011-04-06T19:24:59+00:00betohem,betohem mbi flamurin kuq e zi
mbi shqiponjen dykrenare
Se jam i gatshem ta jap jeten
ta derdhi gjakun per ta mbrojtur atdheun tim
Per ta mbrojtur emrin shqiptar... Betohem

Lek Plepi:
Djali i Malsis dhe Spinxak Gjithashtu per ju Lek Plepi...
Na sot kyt kang jua kushtojm gjith atyre qe po shesin flamurin shqiptar per nje grusht para...
Djali i Malsis
Ti nk je shqiptar je armik je tradhtar
Ti venin tan e shet thjesht per nje pension
Deklarohesh grek emnin e ke perder
E ma ban e ndrrova stilin
Ti me u djeg si fitili ti mor klysh kopili
E di qe per kyt kang ka me pas urrejtje
E di qe per shqiptaret tan po kan urrejtje
Shqyje pedofilin tranvestitin e Serbis
Qe po ja v'no flaken flamurit te Shqipnis (3
Dik Marty po na thot qe kena trafiku organe
Dhe na i dhurojm dy pjeshka ,nji banane
Sa te dashur jan miqt nga greqia
Rrin tu knu ushtria me kang patriotike
thot me zorret e shqiptareve do te bajm fike
na me shum kenaqesi do t'ju japim zorre
dhe qe ca varen poshte tij
Se na kena bes kena burrni
Nk i bim bythes si i bini ju ne greqi
Mos ma prek zemren zemren Shqipni (3
Se asht e shqiptareve ti more cameri ti more cameri Motherfucker Greqiaaaa...

Ref (2x) Kush mohon se asht shqiptar
ai asht armik eshte tradhtar
Per nji flamur sot kem dal
Nk ka forc kush me na nal

Lek Plepi
Une jam Lek Plepi i Shqipnis
Me Shqinxak e Djalin e Malsis
I pershendes grekt me tan ropt e shpis
Ata qe po shiten shum po gabojn
Po ngaterrojn rrugen s'po din ka po shkojn
Kush shkel flamurin dhe mbi atdhe
Nk beson ne Zot asht i pafe
S'ka kalimera as sagapo
Ktu flitet shqip a pom'kupto

Ref (2x) Kush mohon se asht shqiptar
ai asht armik eshte tradhtar
Per nji flamur sot kem dal
Nk ka forc kush me na nal

Dritat e ndezt i kom e po thom se
Shqiptar i shqipes jam e patrijot jom
Zemren si gur e kom e ndjej une qe
Gjergj kastriotin kam edhe mylle
Tari Tari ca po ban ti?
Babin mamin po e ndrron ti
Trut tu kan shit
Edhe grekt don me lpi
......
........
Gjak paster ilir kom
Vi prej lashtesie
Kam histori qe kush jo s'mun e nxie
edhe thom ej Fucking Bollano
....
.......?
Jam krenar qe jam shqiptar
Patrijot tropojan gjuj n'pushk thej dham
Ti ndac per me e ni une vdes per vakan
Ti je grek qen leh po une shqiptar luan ejjjjj

Ref (2x) Kush mohon se asht shqiptar
ai asht armik eshte tradhtar
Per nji flamur sot kem dal
Nk ka forc kush me na nal

O morra e pleshta ngoni qeto rreshta
Ms mir pa buk e djal prej shqipnie
sesa i pasur peder prej greqie
Shqiptaret si une e kan nje ligj
E kan nji kanun tu pihet rakia
ktu kerset alltia sikur shqiponja qe e mbron folene
Ashtu edhe shqiptari jep jeten per atdhene
Me mijra tortura e mijra skandale
I bani me qellim edhe s'kerkoni falje
E ti nga Himara ...?
Na e bajm grekun heroin ton komtar
Qeshtu na ka then qai servil Bollano
Gjergj Kastriotin e kemi prej greqie
Vertet e ke zon me ropt shpie
Zoti qofte me ne se kena ra ne menime thot:
Se Ismail Qemali ka origjin prej Vine
Xhamadani vija - vija
E shqiptarve asht shqipnia
Rreh si zemer qifteliaaaaaaaa
Nk na plas c'ka thot greqiaaaaaaaaa
hahah


Ky tekst u dërgua nga Orgesi Gesi
Më Shumë Këngë Nga Lek Plepi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet