Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lek Plepi - Keng Per Arjan Canin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Keng Per Arjan Canin".
3. Video është e këngës "Keng Per Arjan Canin", por nuk këndohet nga Lek Plepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lek Plepi - Keng Per Arjan Canin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  27

Komente

Asnjë Koment

25/06/2011

2011-06-25T14:49:37+00:00Arjan Cani
Je i madh ` I papar!

Vertet je i madh e
dhe jo nuk ka hajgare
emisioni Zone e lir
eshte me i madhi fare
cdo jav cdo te premte
fton personalitete
dhe ministra e deputet
i bon me fol me vete
ti je ma i madhi
ne gjith shqiptarin
i madhi Arjan Cani
ne zonen e lir
ti je shum i drejt
fjalt i ke perball
ti nuk je hakmarres
dhe kur ty te shajn !

Reff : 2x
An per an mbar shqiprin
emisioni Zon e lir
n'Amerik i ka shku zoni
drejtusit t'madh Arjan Cani
ti je i vetmi dhe i verteti
s'don reklam me t'ba Lek Plepi
je i vetmi dhe i verteti
s'don reklam me t'ba Lek Plepi

Je Arjan Cani
dhe je ma i vecanti
ti fton amator
dhe profesionista
dhe nga gjith evropa
fton edhe artista
me padurim te ftuarit
e presin at dit
pytetjet tua shum pikante
ata i djersit
disa e shajn kot
te gjith e din mir
se pytjet nga me te ndryshmet
i gjen tek zon e lir
ata qe te shajn
le le t'thojn ca t'dojn
ti rri Arjan Cani
puna le t'vazhdoj
degjoni te gjith
sa jeni po ju a thot Lek Plepi
mos me u morr me sha njeri
se na t'gjith njerz jemi
sdu un Arjan Cani
un reklam me t'ba
dhe askend ne bot
un sdu me e sha!

Reff : 2x
An per an mbar shqiprin
emisioni Zon e lir
n'Amerik i ka shku zoni
drejtusit t'madh Arjan cani
ti je i vetmi dhe i verteti
s'don reklam me t'ba Lek Plepi
je i vetmi dhe i verteti
s'don reklam me t'ba Lek Plepi

Yo yo yo
Lek Plepi Lek Plepi Lek Plepi


Ky tekst u dërgua nga  saramk
Më Shumë Këngë Nga Lek Plepi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet