Official Video

Top 200

Lek Plepi - Plot 1 Shekull Pavarsi  (Feat. Ylberi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  25

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/11/2012

2012-11-15T13:36:46


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Plot 1 Shekull Pavarsi" kënduar nga Lek Plepi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lek Plepi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lek Plepi:

Më Shumë...