Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lek Plepi - Diskoteka Vs Cocaina

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diskoteka Vs Cocaina".
3. Video është e këngës "Diskoteka Vs Cocaina", por nuk këndohet nga Lek Plepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lek Plepi - Diskoteka Vs Cocaina  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

08/01/2014

2014-01-08T19:01:52+00:00Ahhhh
I like discoteka

S'po kalojn kurr dit e shkreta
Me shku t'shtunen ne diskoteka
Kur po vjen kjo dite e bardh
100 vjet po ban me ardh
Telefonat spo pushojn
A po vjen te disco te shkojm

Ref.
Diskoteka
Diskoteka diskoteka t'lulzon jeta
T'lulzon jeta t'lulzon jeta diskoteka
Diskoteka diskoteka t'lulzon jeta
T'lulzon jeta t'lulzon jeta diskoteka

Diskote osht hap
Ka fillu muzika
Alkool e hashash
Po pijn djem e çika

Sa shpejt nata po kalon
Kokaina sna mungon
Asnji lek nuk na la n'xhep
Edhe kjo ka naten e vet

Se gjithmon jeten kalojm
Diten mir ta kalojm
Ma mir tash sa t'jemi te ri
Se kur t'vijn e zez pleqni
Na merr malli per me shkue
At'her shum kena me u penue

Ref.
Diskoteka
Diskoteka diskoteka t'lulzon jeta
T'lulzon jeta t'lulzon jeta diskoteka
Diskoteka diskoteka t'lulzon jeta
T'lulzon jeta t'lulzon jeta diskoteka

Diskoteka osht hap
Ka fillu muzika
alkool e hashash po pin djem e çika

Sa shpejt nata po kalon
Kokaina s'na mungon
Asnji lek nuk na la nxhep
Edhe kjo ka naten e vet

Diskote osht hap
Ka fillu muzika
alkool e hashash po pin djem e çika

Sa shpejt nata po kalon
Kokaina s'na mungon
Asnji lek nuk na la nxhep
Edhe kjo ka naten e vet

Ahhh...Diskotekaa


Ky tekst u dërgua nga Arelis
Më Shumë Këngë Nga Lek Plepi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet