Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lek Plepi - Freestyle (Diss Feros)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Freestyle (Diss Feros)".
3. Video është e këngës "Freestyle (Diss Feros)", por nuk këndohet nga Lek Plepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lek Plepi - Freestyle (Diss Feros)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

29/10/2019

2019-10-29T15:53:54+00:00REF.:
Fero fero fero man,
Hajde na K*in tëm.
Fero fero fero man,
Ngele duke sha gjithkën.
Fero fero fero man,
Ti ke tru po nuk ke mën.
Fero fero fero man,
Ta dhjefsha shprehjen gang gang.

Ti a zgjolle vetn per ma t'mirin,
Kush je ti qe sha Unikkatilin.
Ty marre t'koft e krejt ta kan than,
Kur esht dal ai ti je kan n'P*dh satam.
Ti fal dikujt tjeter gjasme "je dikushi",
Ai ka arrit vet se ka nimu askushi.
S'di cka t'shtyn per ta kur flet,
Se para ti je nji insekt.

REF.:
Fero fero fero man,
Hajde na K*in tëm.
Fero fero fero man,
Ngele duke sha gjithkën.
Fero fero fero man,
Ti ke tru po nuk ke mën.
Fero fero fero man,
Ta dhjefsha shprehjen gang gang.

O kurv e vogel ti je halabak,
Nuk je big as nuk je 2Pac.
Kalama bythe rrin tu sha si fmij,
Se krejt mamin (ndoshta) s'ta kan q*.
Ti je barbon han mut me goj,
Mos fol per legjendat qe kan pervoj.
Allesbaba ndac gang gang,
Para shumve je funamën.

Ngoje Leken e mos e co zanin,
Je hala i vogel e vazhdon me thith mamin.
Ti je loder e dikujt tjeter,
Nuk ke c'fol per rrug e as per jeten.
Unikkatili more dit zi,
Lun me ty si macja me mi.
Ta q*n hitin,
Ta pshurr bitin.
Ta dhjet famen,
Ekziston me ta q* nanen.


Më Shumë Këngë Nga Lek Plepi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet