A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Leka
  • Origin:
  • Mitrovice 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 53
  • Birthday:
  • 13 October 1965
  • Zodiac sign:
  • ♎ Peshorja
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Leka is a popular singer. Se fundmi ka realizuar pese duete me kengetarin nga Kumanova Ismet Behxheti, Drita Musliun dhe Afrim Muqiqin.
Ai jeton ne Prishtine se bashku me bashkeshorten dhe dy femijet e tij.

Disa ng kenget e tij me te njohura jane:
01.Dashuri e gabuar
02.Ende te dua
03.Naten e mire
04.Lamtumire
05.Emrin tim ne zemer e mbaj
06.Hija e dites
07.Per ty
08.Hape Zemren
09.Ti ske faj
10.Do te pres
11.Dua te vdes
12.Ah Gabova
13.Vuajtje shum vuajtje
14.Loj e madhe ne diskoteke
15.E vogel je
16.Goce e bukur
17.Popullore potpori
18.Dashuria harruar
19.Enderroj per ty
20.Goditje ne zemer
21.Mos me harro
22.Si te jetoj pa ty

» Edit Bio »

» Song Lyrics »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019