Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Leka - Dashuri E Gabuar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri E Gabuar".
3. Video është e këngës "Dashuri E Gabuar", por nuk këndohet nga Leka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Leka - Dashuri E Gabuar  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/12/2014

2014-12-17T14:41:44+00:00Per her te par kur te takova
qe ne at qast u dashurova,
prej at dit kur te pash ty
me rrin mendja veq tek ti.
a e din e tham te verteten
une per ty ko kisha dhan dhe jeten
sepse jeta s´paska kuptim
kur s´te kam ty o shpirti im,
ahhh si t´ju them si t´ju tregoj
askush nuk do te me kuptoj,
se gabim une u dashurova
ket shum von une e kuptova.


Më Shumë Këngë Nga Leka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet