Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Leka - Naten E Mire

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Naten E Mire".
3. Video është e këngës "Naten E Mire", por nuk këndohet nga Leka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Leka - Naten E Mire  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/12/2014

2014-12-18T18:28:56+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Naten E Mire" kënduar nga Leka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Daris - Naten E Mire

Refreni
Edhe gjumi ka ik
Ti kur ke ik
I mbylli syt e rri
Naten e mire
N'menime tu u sill
Noshta qe kom pi
I mbylli syt e rri
Naten e mire

Foli vet me vete
Qysh be veq m'heke
Kurgjo nuk m'vete
Ike su pershendete
Me lot un musha dete
Gjumin ti e vjedhe
E morre me vete
Ike su pershendete
Rri me raki
n'tavolin pa shoqni
Po pi per met harru
Qato nuk harroj me pi
Kejt i ke gju ti
Jo be ski qa thu ti
Ça mi bo un gjumit?
Qe s'po m'kalon minuti
A pe sheh ça na ke bo?
Ton at koh ton at koh
Najher nese menon ti
Me mu mu bo
Ti harro
Jo se kom harru
Se kom kalu
Jo jo jo
Edhe pse ka kalu koh
Un hala po vuj pa zo

Refreni
Edhe gjumi ka ik
Ti kur ke ik
I mbylli syt e rri
Naten e mire
N'menime tu u sill
Noshta qe kom pi
I mbylli syt e rri
Naten e mire

Sa jom mad mad mad
Bohna sad sad sad
Hala po foli me foto
Po foto mu nuk m'flet
Nuk e di di di
Ça po ni ni ni
Mu ke bo sikur armik
I guess, I miss my enemy!
EY
Nuk ka yje
Nata
Nuk ka dal
Hana
Prej dites qe ti ike
I pata dit e rana
Faji osht i joti
Qe bota jem o gota
Hajt se sillet bota
Hajt se sillet bota
Per veti s'po ma nin
Jom i pit e tu vozit
A e ke dit qe jom merzit
Kom bertit nat e dit
Edhe n'terr
Edhe n'dit
Tu pi vet
Pa pasit
E pa gjum jom shum
#no sleep

Refreni
Edhe gjumi ka ik
Ti kur ke ik
I mbylli syt e rri
Naten e mire
N'menime tu u sill
Noshta qe kom pi
I mbylli syt e rri
Naten e mire

Lindita Purellku - Naten E Mire

naten e mir
per cdo nate te them naten e mir
edhe pse ste kam pran, edhe pse ne u ndam
kurr ste thash lamtumir

naten o shpirt edhe pse kto sy i kam me lot
lamtumir ste kam than edhe pse ti mke lan
se ket fjal zemra nuk ma thot

ref.
naten e mir edhe sonte, me mungon era jote
shpirtin tem me dy dur ta kisha dhan
naten e mir deri neser, mos e pritsha diten tjeter
pa ty jetes jet spo muj, spo muj me i than

naten e mir, e di qe po flas un ne vetmi
mundesh krejt me mi marr, edhe jeten time te vrar
vec ta dish qe asnjeher dashnin

naten o shpirt edhe pse kto sy i kam me lot
lamtumir ste kam than edhe pse ti mke lan
se ket fjal zemra nuk ma thot

ref.
naten e mir edhe sonte, me mungon era jote
shpirtin tem me dy dur ta kisha dhan
naten e mir deri neser, mos e pritsha diten tjeter
pa ty jetes jet spo muj, spo muj me i than

Kristo - Naten E Mire

NATEN E MIRE PRINCESHA IME
NE NJE BOTE TJETER NE ENDERRIME
ATY KU DUA TJEM EDHE UNE PER TY DIKUSH
EDHE ME SHUME
NATEN E MIRE BUZEQESHJA IME
NJE BOTE ME ENDRRA DHE PLOTE TRILLIME
ATY KU MBASE JAM EDHE UNE PER TY DIKUSH
VETEM NE GJUMË

REF:
NATË E MIRË NATË E MIRË
MENDO EDHE PER MUA NE ERRËSIRË
NATËN E MIRË BOTA UROJË
EDHE PSE PA TY PRAPË TY MENDOJË
ATY KU MENDJA IME SHKON
ME TY DHE RETË PO I KALOI
ATY KU BOTA IME PERFUNDON
ÇDO ENDERRIM PER TY FILLON

GJUMIN E MIRË NDJESI E BUKUR
TI JE NJE ENGJËLL
TI JE NJE FLUTUR QE FLUTURON
N KRAHARORIN TIM DHE SJELL VEÇ PAQE
DHE SJELL VEÇ GËZIM

REF:
NATEN E MIRE PËR ATA SY
DHE PSE NUK DUKEM UNË JAM ME TY
DHE PSE NUK FLAS NUK MË DËGJON
ATY ME KE TEK ËNDRRA JONË

NATËN E MIRË NATË E MIRË
MENDO EDHE PËR MUA NË ERRËSIRË
NATË E MIRË BOTA UROJË
EDHE PSE PA TY PRAPË TY MENDOJE
ATY KU MENDJA IME SHKON
ME TY DHE RETE PO I KALOI
ATY KU BOTA IME PERFUNDON
ÇDO ENDERRIM PËR TY FILLON

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Leka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet