Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Leka - Enderroj Per Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

28/12/2014

2014-12-28T20:33:58+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Enderroj Per Ty" kënduar nga Leka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Leka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet