Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Leka - Goditje Ne Zemer  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

28/12/2014

2014-12-28T21:33:58


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Goditje Ne Zemer" kënduar nga Leka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Leka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet