Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Leka - Si Te Jetoj Pa Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Te Jetoj Pa Ty".
3. Video është e këngës "Si Te Jetoj Pa Ty", por nuk këndohet nga Leka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Leka - Si Te Jetoj Pa Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

28/12/2014

2014-12-28T20:33:58+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Te Jetoj Pa Ty" kënduar nga Leka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xhemil Salihu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sante ti ndahesh nga un, merr fund jeta ime.
Sante ti ndahesh nga un, merr fund jeta ime.
I harrove qindrat puthje, m'helmon zemren time.
I harrove qindrat puthje, m'helmon zemren time.

Si te jetoj pa ty, si te jetoj se di.
Si te jetoj pa ty, si te jetoj se di.

E mbylla jeten ne er syr, ne vetemi tuj qa.
E mbylla jeten ne er syr, ne vetemi tuj qa
Shtratin dhe fotografin, me lot i kam la.
Shtratin dhe fotografin, me lot i kam la.

Si te jetoj pa ty, si te jetoj se di.
Si te jetoj pa ty, si te jetoj se di.

Si te jetoj pa ty, si te jetoj se di.
Si te jetoj pa ty, si te jetoj se di.

Si te jetoj pa ty, si te jetoj se di.
Si te jetoj pa ty, si te jetoj se di.

Si te jetoj pa ty, si te jetoj se di.
Si te jetoj pa ty, si te jetoj se di.Më Shumë Këngë Nga Leka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet