Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leksy

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Leksy është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 8 Shkurt 2017, Leksy publikon videoklipin "Qendro Pran Meje". Më datë 4 Shkurt 2019, Leksy publikon videoklipin "Te Dua Ty". Më datë 9 Janar 2020, Leksy publikon videoklipin "My Shqiperi". Teksti i këngës u shkrua nga Leksy....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Leksy

Komente 0