Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lena (Albulena Qerkinaj)

Lena - Po Dyshoj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shoqe hajdeni me ne .
shoqe hallin si e ke,
A eshte e vertet ai me mashtroi
Shoqe po te bej be
Shoqe jo nuk e dime ne
A eshte e vertet ai me harroi ?

Ref;
PO dyshoj po dyshoj sa here
qe nuk therret
Po dyshoj se nje tjeter ai e ka gjet
Po dyshoj po dyshoj e smund te rri e qete shoqe shoqe me thoni qe nuk eshte e vertet
Shoqe hajdeni me ne .
shoqe hallin si e ke,
A eshte e vShoqe jo nuk e dime ne
A eshte e vertet ai meertet se ai nuk me largoi

Ref (2x)

Po dyshoj se nje tjeter ai e ka gjet
Po dyshoj po dyshoj e smund te rri e qete shoqe shoqe me thoni qe nuk eshte e vertet


Ky tekst u dërgua nga Saranda Rama


Nuk kemi video për këtë këngë.
Lena - Po Dyshoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Dyshoj".
3. Video është e këngës "Po Dyshoj", por nuk këndohet nga Lena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lena (Albulena Qerkinaj):


Komente 0