Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lena (Albulena Qerkinaj)

Lena - Te Kam Dashur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

te kam dashur edhe ather
kur askush nuk rrinte me ty
dikur beje be ne emrin tem
e tash sme she ne sy
dashuria ime ka humbur
sepse nuk me deshte me shprit
deri tash ke luajtur me muuu aaa
kurse un se kam dit

ti e din se ajo tjetra
nuk esht me e mir se un
ndoshta von e kam kuptuar
tzezat tua spaskan fund

te kam dashur edhe ather
kur askush nuk rrinte me ty
dhe harrove se do tvij nje dit
kur zemra jote ka me u thy
dashuria ime ime ka humbur
sepse nuk me deshte me shpirt
deri tash ke luajtur me muuu aaaaaaa
kurse un se kam dit

ti e din se ajo tjetra
nuk esht me e mir se un
ndoshta von e kam kuptuar
tzezat tua spaskan fund


Ky tekst u dërgua nga Getathe Best


Nuk kemi video për këtë këngë.
Lena - Te Kam Dashur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kam Dashur".
3. Video është e këngës "Te Kam Dashur", por nuk këndohet nga Lena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lena (Albulena Qerkinaj):


Komente 0