Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lena (Albulena Qerkinaj)

Lena - Te Besoj S'te Besoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

hei he he
Sa here vjen nje trill me thuaa
dhe me zhduket sdi se si.
Nuk e di sa ku ke shkuar un me mendjen prap tek tyy.
Spo duroj marzit e tua valla ke dashurii, smunt te shkoj se shum te dua veq ty te dua te duaaa veq ty. Hej!

(ref2x)
Te besoj ste besoj mos luaj ti me mua iken vjen te kerkoj vetem ty. Te kuptoj ste kuptoj poq mendemse te dua flak e bor djell e shi mbetesh ti. hej!

Sa here vjen nje trill me thuaa
dhe me zhduket sdi se si.
Nuk e di se ku ke shkuar un me mendjen prap tek tyy.
Spo duroj marzit e tua, valla ke dashurii smunt te shkoj se shum te dua veq ty te dua te duaaa veq ty. Hej!

(ref2x)
Te besoj ste besoj mos luaj ti me mua iken vjen te kerkoj vetem ty te kuptoj ste kuptoj poq mendemse te dua flak e Bor djell e shi mbetesh ti hej.
(heeeeeeeeej)
(heeeeeeeeej)
(heeeeeeeeej)
(heeeeeeeeej)
(hej)
Te besoj ste besoj mos luaj ti me mua iken vjen te besoj kerkoj vetem ty te kuptoj ste kuptoj poq mendemse te dua flak e bor djell e shi mbetesh ti he hej


Ky tekst u dërgua nga Xheneta Musa

Lena - Te Besoj S'te Besoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Besoj S'te Besoj".
3. Video është e këngës "Te Besoj S'te Besoj", por nuk këndohet nga Lena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lena (Albulena Qerkinaj):


Komente 0