Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lena (Albulena Qerkinaj)

Lena (Albulena Qerkinaj) - Kush Gaboi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

veq nje her dashurova ne ket jet qet her zemra ime s'esht e qet
veq nje her une u zgjova bashk me ty qe ateher nuk po kam me gjum ne sy

ref...kush gaboi o shpirti im faji gjithmon esht jetim nuk e di dhe smundem ta kuptoj se s jemi si ne fillim kush gaboi o kush gaboi
ndarjen nuk e meritoj ti e din se dashuria jon nuk ishte vetem loj

nuk e di pse nuk patem fat me shum pse aq shpejt gjothqka per ne mori fund
veq nje her une u zgjova bashk me ty qe ateher nuk po kam me gjum ne sy

ref..(2)her


Lena (Albulena Qerkinaj) - Kush Gaboi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Gaboi".
3. Video është e këngës "Kush Gaboi", por nuk këndohet nga Lena (Albulena Qerkinaj).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lena (Albulena Qerkinaj):


Komente 0