Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lena (Albulena Qerkinaj)

Lena - Si Stacion Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  15

Dashurinë të fshtehtë e rujta,kurse ti as 5 minuta
U zbulua e vërteta,që për ty s'isha e vetmja

2x
Si stacion është zemra jote
Dikush hyn,dikush del sonte
Si stacion të është bërë zemra
Dikush jasht e dikush brenda

Shumë i mirë të duket vetja
Je me fjalë por jo me vepra
Djemtë e duhur nuk e zgjasin
Dashurojë por kurrë nuk flasin

4x
Si stacion është zemra jote
Dikush hyn,dikush del sonte
Si stacion të është bërë zemra
Dikush jasht e dikush brenda


Ky tekst u dërgua nga Artawalker


Nuk kemi video për këtë këngë.


Lena (Albulena Qerkinaj)
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/09/2013
Muzika: Arsim Bunjaku
Teksti: Arsim Bunjaku
Orkestrimi: Valon Bytyqi


Lena - Si Stacion
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Stacion".
3. Video është e këngës "Si Stacion", por nuk këndohet nga Lena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lena (Albulena Qerkinaj):


Komente 0