Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lena Dtj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Emri i Vërtetë:
  • Lena Dautaj
BIOGRAFIA: Lena Dtj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe dance. Më datë 3 Shkurt 2018, Lena publikon videoklipin "S'ke Dit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Pamela

Blendina Bytyqi

Almeda Abazi

Enxhi Vorpsi

Gerta Heba

Luka Hajdini

Ida

Ola Bakalli

Leonora Syla

Erika Ahmeti

Tags: Lena Dtj, Lena, Dautaj, Lena


Komente mbi këtë artist