Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lendita Destani - Kot E Ke Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kot e ke qe me vardisesh
Une ty s te besoj
Une i njoh djem si ti
Sa shpejt te tradhtojne

Nuk jam un aq mendjelehte
Qe me ben me dy fjal
Pa deshmuar dashurin
Zemren nuk ta fal

S vajza tjera njesoj sikur mu ............. refren
I ke genjyer i ke thene te dua
Me mua s mundesh e ke shum veshtire
Lajkat e tua une tasht po i njoh shum mire

Kote e ke qe me betohesh
Djemt sa shum kenjejne
Fjalt e veta i harrojne
Kur zemren ta rrembejn

Asnjeher nuk do t lejoj
Dikush te luaj me mu
Edhe ti s do te kesh rastin
Edhe pse te du.


Ky tekst u dërgua nga Lendita Destani


Nuk kemi video për këtë këngë.
Lendita Destani - Kot E Ke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kot E Ke".
3. Video është e këngës "Kot E Ke", por nuk këndohet nga Lendita Destani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lendita Destani:


Komente 0