Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lendita Destani - Per Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Te jan pritur por s me thirre
Ti me paske dsht me hile
Dashuria na u shua
S po te bjen nder mend per mua

Me je nfa per nje fjale goje
Dy jave rresht kurre nuk me fole
Ti me shum e vrave veten
Sepse une s te pres gjithe jeten

REEF
Per dashuri
S ka kufi
Ne kete bote
S je veq ti

Per dashuri
S ka afat
Nuk te pres
Me asnjue nate

Tregom drejt a tu ndreq jeta
Prej qe shkove te ajo tjetra
Ke mendu qe gjen me mir
Por po m duket pak si v shtir..


Ky tekst u dërgua nga TinaLendita Destani
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/08/2010


Lendita Destani - Per Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Dashuri".
3. Video është e këngës "Per Dashuri", por nuk këndohet nga Lendita Destani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lendita Destani:


Komente 0