Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lendita Destani - Kafshat E Madhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Sonte shume po knaqen une
sot kam dale me shoqeri
e ti diku perballe,perballe po me ri
Po ben gjeste pak si shume,krejt i bon me ra ne sy. Nuk po e sheh krejt kllabi po qeshin me ty

ref:2x
e sa mundohesh afrohesh me mu ra ne sy kafshata e madhe gjigante jam une per ty,kot mos lakmo mos enderro me jo per ne te dy,
mos provo ty sjam rangu yt.

Po te them mos trego shume qe kaq shume naivitet
te me impresionosh nuk e ki aq lehte
Mos bej gjeste hapatrik,asgje vec me ra ne sy
mos e lejo vetveten te qeshin me ty

ref:4x
e sa mundoheshafrohesh me mu ra ne sy
kafshata e madhe gjigante jam une per ty,kot
mos lakmo mos enderro me jo per ne te dy,
mos provo ty sjam rangu yt.
Lendita Destani
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/01/2011


Lendita Destani - Kafshat E Madhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kafshat E Madhe".
3. Video është e këngës "Kafshat E Madhe", por nuk këndohet nga Lendita Destani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lendita Destani:


Komente 0