Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lendita Selimi - Ah Dashni E Vjeter

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Dashni E Vjeter".
3. Video është e këngës "Ah Dashni E Vjeter", por nuk këndohet nga Lendita Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lendita Selimi - Ah Dashni E Vjeter  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

22/03/2013

2013-03-22T17:47:32+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ah Dashni E Vjeter" kënduar nga Lendita Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Astrit Mulaj - Ah Dashni E Vjeter

Oj loqka e zemres shum me ka marr
malli veq per ty o shpirt ket duhan
pe kalli

Duhani po kallet duhani po digjet ah
dashnija vjeter nga zemra spo hiqet

Let ja boj duhanit e shymi e kalli
qka mi ba dashnis qe mka myt per sgjalli
qka me i ba ksaj zemre qe nuk don me tjeter
veq dashnin e vjeter ah dashnin e vjeter

O si duhani po digjem per ty du me ta ni
zanin du me te pa me sy

Kurr nuk hjeku dorë deri sa te vdes gjdo
njeri tegjallë i gjindet një shpres

Let ja boj duhanit e shymi e kalli
qka mi ba dashnis qe mka myt per sgjalli
qka me i ba ksaj zemre qe nuk don me tjeter
veq dashnin e vjeter ah dashnin e vjeter

Smi ka bo duhani o kto lot ne sy
Mi ke bo ti shpirt qe spo don me u kthy
qka me i ba ksaj zemre qe nuk don me tjeter
veq dashnin e vjeter ah dashnin e vjeter

Rovena Stefa - Ah Dashni E Vjeter

U largova u largova
Po me zemër kurr s'të harrova.

Ref:2 x
Ah dashni, dashni e vjetër
S't kisha lan n'dor dikujt tjetër
Edhe pse te lash dikur
Me t'harru nuk munda kurr

Ende zemra m,therr per ty
malli m`djeg per ata sy

Ref:5 x
Ah dashni, dashni e vjetër
S'te kisha lan n'dorë dikujt tjetër
Edhe pse te lash dikur
Me t'harru nuk munda kurr

Lori - Ah Dashni E Vjeter

u largove , u largova por me zemer kurr ste harrova Ah dashni dashni e vjeter ste kisha lan ne dor te dikujt tjeter edhe pse te lash dikuur met harru nuk munda kurrr ahh dashni dashni e vjeter ste kisha lan ne dor te dikujt tjeter edhe pse te lash dikuuur met harru nuk munda kuuuuurr. Ende zemra me rreh per tyyy ohh malli me djeg per ata syyy. Ahh dashni dashni e vjeter ste kisha len ne dor te dikujt tjeter edhe pse te lash dikuuur met harru nuk munda kuurr . ahh dashni dashni e vjeter ste kisha lan ne dor te dikujt tjeter edhe pse te lash dikur met harru nuk muunda kuuuuurr

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Lindita Selimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet