Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Lendita Selimi - Kush Tka Rrejt  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/12/2013

2013-12-13T21:16:45+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kush Tka Rrejt" kënduar nga Lendita Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Antigona Rustolli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

kush tka rrejt e e kush te ka mashtrue shpirti jem a po vjen me mu .kush tka rrejt e e kush te ka mashtrue shpirti jem a po vjen me mu me pas ditme fluturu kishe ardh hajde ti me mu .te lutem e dashur mua me degjo fjalt e hallkut mos i degjo.te lutem e dashur mua me degjo fjalt e huja mos i degjo.me pas dit me fluturu kishe ardh hajde ti me mu.me pas dit me fluturu kishe ardh hajde ti me muMë Shumë Këngë Nga Lendita Selimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet