Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lindita Selimi, Vjollca Selimi & Shqipe Krivenjeva - Në Oborr Tonin Oj Lulie

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Oborr Tonin Oj Lulie".
3. Video është e këngës "Në Oborr Tonin Oj Lulie", por nuk këndohet nga Lindita Selimi, Vjollca Selimi & Shqipe Krivenjeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lindita Selimi, Vjollca Selimi & Shqipe Krivenjeva - Në Oborr Tonin Oj Lulie  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kalle Vllau Jonë Me Raketa"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Vjollca Selimi

Më Shumë Nga

Shqipe Krivenjeva

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Në Oborr Tonin Oj Lulie" kënduar nga Lindita Selimi, Vjollca Selimi & Shqipe Krivenjeva.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lindita Selimi, Vjollca Selimi & Shqipe Krivenjeva i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lendita Selimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet