Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindita Selimi, Vjollca Selimi & Shqipe Krivenjeva - Çonu Çika Ju Zu Dreka Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Qonu qika ju zu dreka
po thot nana boll mo hjeka
e kam prit moti ket dit
me mu gzu pragu i shpis
2x

lumja nana po merr nuse
do t'ja shtroj tepin e kuqe
e kam zgjedh o me gjith qef
e kam djalin per hastret
2x

Knoni qika rrehne defin
qiftit ri me ja ba qefin
nana baba dojn me kall
po lun nusja ball per ball
2x

lumja nana po merr nuse
do t'ja shtroj tepin e kuqe
e kam zgjedh o me gjith qef
e kam djalin per hastret
2x


Lindita Selimi, Vjollca Selimi & Shqipe Krivenjeva - Çonu Çika Ju Zu Dreka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çonu Çika Ju Zu Dreka".
3. Video është e këngës "Çonu Çika Ju Zu Dreka", por nuk këndohet nga Lindita Selimi, Vjollca Selimi & Shqipe Krivenjeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lendita Selimi:


Komente 0