Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lendita Selimi - Linda Moj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Linda Moj".
3. Video është e këngës "Linda Moj", por nuk këndohet nga Lendita Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lendita Selimi - Linda Moj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Teksti:

Izet Rraci

Komente

Asnjë Koment

25/01/2015

2015-01-25T08:16:53+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Linda Moj" kënduar nga Lendita Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Naser Lutfiu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Leri syt thon lamtumire,
pasi goja ska guxim,
ndarja jone esht e veshtire,
te shikoj me mallengji

Linda moj, Arlinda moj,
fati ne te dy na mashtroj 2x,

pergjithmon une do te tretem se ti afer meje sje,
fatin tim skam per me e gjetur shpirtin tim ne dor ma ke,

Linda moj, Arlinda moj,
fati ne te dy na mashtroj 2x

rri i vetem rri i mjere pa fat une i shkreti jam ma as lulet nuk ka ere pasi zemer ty te kam,

Linda moj, Arlinda moj,
fati ne te dy na mashtroj 2xMë Shumë Këngë Nga Lindita Selimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet