Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lendita Selimi - Dal N’Qytet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dal n’qytet per me u shetit
Po pa ty s’kaaalon kjo diit.

Me shkoj mendja
Leter t’qooj
Po me t’shkru, jooo nuk guxoj. (X2)

Po qfar vendje paske paaas
Zemren po don me ma plaaas

S’pari her kur te pash tyyy
Fell ne zemer me ke hyyy (2x)

Po jau la nje porosiii
Mos lakmoni n’dashuriii

Nuk e kom un per inat
Dashurija st’len rehaatt (x2)

Dashurija st’len rehaat


Ky tekst u dërgua nga F.K

Lendita Selimi - Dal N’Qytet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dal N’Qytet".
3. Video është e këngës "Dal N’Qytet", por nuk këndohet nga Lendita Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lindita Selimi:


Komente 0