Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lendita Selimi - Pi Raki

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pi Raki".
3. Video është e këngës "Pi Raki", por nuk këndohet nga Lendita Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lendita Selimi - Pi Raki  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/06/2020

2020-06-01T18:02:19+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Pi Raki" kënduar nga Lendita Selimi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Pi Raki".
Videoklipi nga Lendita Selimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Haki Halimi - Pi Raki

Ne vetmi kendoj nga halli
Kur per ty moj me ka marr
malli ne ket mbremje plot
mall e merzi

Pi raki e kendoj per ty
Ne tym duhanit dhimbjet po i shkrij
Jo pse me dhem por te gjith ket e din
tash e dine krejt e din se me mungon ti
Pi raki e kendoj per ty
ne duhanit dhimbjet po i shkrij
Jo pse me dhem te gjithe ket e din
tash e din e krejt e din se me mungon ti

Valton Krasniqi - Pi Raki

ne vetmi kendoj nga halli kur per ty moj me ka marr malli ne ket mbremje plot me mall e merzi

pi raki dhe kendoj per ty pi duhanit dhimbjet po i shkri un te them te gjith e din ti se di ti se di se me mungon ti pi raki dhe kendoj per ty pi duhanit dhimbjet po i shkri un te them te gjith po e din ti se tash e di se me mungon tiiiiiiiii

Mr.Leutrimi - Pi Raki

Pi raki menoj menoj per ty shoh fustanin n mendje te mbaj oj rii se pa ty jeta nuk vazhdon ooo ku shkove tii ooo ....

Pi raki menoj menoj per ty shoh fustanin n mendje te mbaj n'dry se pa ty jeta nuk vazhdon ooo ku shkove tii ooo ....

oooo pi raki menoj menoj per ty shoh fustanin n mendje te mbaj oj rii se pa ty ,pa ty s'jetoj
oooo se ku shkove ooo pi raki menoj menoj per ty se ku shkove n mendje te mbaj n dry se pa ty , pa ty s'jetoj ooo ku shkove aaa ovovovo

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Lindita Selimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet