Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lendita Selimi - Dil Moj Kenge Nga Zemra Ime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dil Moj Kenge Nga Zemra Ime".
3. Video është e këngës "Dil Moj Kenge Nga Zemra Ime", por nuk këndohet nga Lendita Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lendita Selimi - Dil Moj Kenge Nga Zemra Ime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

20/06/2020

2020-06-20T17:00:11+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Dil Moj Kenge Nga Zemra Ime" kënduar nga Lendita Selimi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Dil Moj Kenge Nga Zemra Ime".
Videoklipi nga Lendita Selimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Rifat Berisha & Vellezerit Çetaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ooo dil moj kangë nga zemra ime
fluturo ti mal me mal
2x
anembanë vendlindjes trime
diiil dil moj kangë ti mos u ndal.

ooo nan e mjera ska kujtue
se gjithmonë do t'jetojmë t'ndamë
2x
loti varg faqes tu shkuee
pseee pse gjithmonë t'jetojmë me mall.

oooo atje larg e lashë Kosovën
n'kthetra te huaja e lashë t'mjerën
2x
si s'dulë kush me ja shtri dorën
kreeejt m'duket krejt ja mbyllen derën.

oooo s'na ndihmon ma dot Evropa
s'na ndihmon as kërkush ma
2x
t'bahmi bashkë sa s'na banë copa
mjaaaft mjaft me shekuj na kanë nda.Më Shumë Këngë Nga Lindita Selimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet