A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Vlore 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
BIOGRAFIA: Leno është një këngëtar i njohur. Ne vitin 2005 Leno ka filluar te merret me muziken duke patur passion per te & duke ber performance ne night clubs si MC. Me 11 mars 2017 ka bublikuar videoclipin "Dalim " Mody ft Leno. Me daten 26 Nov 2017 ka publikuar videoclipin "Dolce vita" Mody ft Leno. Më datë 18 Korrik 2018, Leno publikon videoklipin "Zemra Ime"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Indrit Lelo

Maringlen Linadi

Gentjan Dema

Aldo Simoni

Jonald Haxhia

Gezim Myshketa

Egert Pano

El Padrino Man

Alban Arifi

Bledi Polena


Tags: Leno

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019