Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Leo - Jam Ilaq  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jam Ilaq" kënduar nga Leo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vellezerit Mziu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Moj e mira vetull holl
tkam ba mendje veq ni ....
mos u bon lazdrane shum ka met
honger si llokum
Moj e mira vetull holl
tkam ba mendje veq ni ....
mos u bon lazdrane shum ka met
honger si llokum.

ref:
Jam ilaq per dashuri
ska kush fjalen ma
ban dy veq nje her me
sy mem pa kurr prej
teje sishe nda
Jam ilaq per dashuri
ska kush fjalen ma
ban dy veq nje her me
sy mem pa kurr prej
teje sishe nda

Sugaric moj nana te ka
e per trij je ba bela
ani qik pse je lazdru
mu per qefi je tum shku
Sugaric moj nana te ka
e per trij je ba bela
ani qik pse je lazdru
mu per qefi je tum shku

ref:
Jam ilaq per dashuri
ska kush fjalen ma
ban dy veq nje her me
sy mem pa kurr prej
teje sishe nda
Jam ilaq per dashuri
ska kush fjalen ma
ban dy veq nje her me
sy mem pa kurr prej
teje sishe ndaMë Shumë Këngë Nga Leo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet