Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Leo - Edhe 100 Vjet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

27/12/2007

2007-12-27T20:59:37+00:00nese sonte tjetrin pran e ke
kur me kur te un mos u kthe
nese sonte tjetri te puth ty
mos u kthe kur me mir per ne dy

ty vazhdo nese ndjehesh mir
un po iki shum e kam veshtir

mos as trokat
e kuprova
se kush je
mos qaj me lot
se ne shtrat tjetrin e ke

per ty sosht hera e par
edhe me dike ti je ndar
edhe 1qind vjet i ke me mbet

mos as trokat
e kuprova
se kush je
mos qaj me lot
se ne shtrat tjetrin e ke

per ty sosht hera e par
edhe me dike ti je ndar
edhe 1qind vjet i ke ne mbet

nese sonte tjetrin pran e ke
kur me kur te un mos u kthe
nese sonte tjetri te puth ty
mos u kthe kur me mir per ne dy

ty vazhdo nese ndjehesh mir
un po iki shum e kam veshtir

mos as trokat
e kuprova
se kush je
mos qaj me lot
se ne shtrat tjetrin e ke

per ty sosht hera e par
edhe me dike ti je ndar
edhe 1qind vjet i ke ne mbet

mos as trokat
e kuprova
se kush je
mos qaj me lot
se ne shtrat tjetrin e ke

per ty sosht hera e par
edhe me dike ti je ndar
edhe 1qind vjet i ke ne mbet

ahhhhhhhaaaa aaahhhhhhhhhh

per ty sosht hera e par
edhe me dike ti je ndar
edhe 1qind vjet i ke ne mbet


Ky tekst u dërgua nga Berlindaist
Më Shumë Këngë Nga Leo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet