Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Leo - Un Ta Fala Ty Nje Puthje  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/12/2013

2013-12-05T19:45:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Un Ta Fala Ty Nje Puthje" kënduar nga Leo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Leo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet