A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Leo - Pa Ty  (Feat. Ditti)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/03/2014

2014-03-01T19:12:36

Featuring

Ditti


Ref x2
Zemer tani ti shko
Jeten skam ce du mo
pa ty rrugen vazhdoj
ket fat smund ta ndryshoj.....

Leo:
Me mungon nga ajo dit
kur ti ike pa mthon se ishe e keqe se kom dit
tani tjeter kerkon
A me kujtove se kush isha
apo tn me harrove kur te thoja te dua
a thu a e besove a i besove fjalet e sinqerta
a i ndjeve me verte apo tu duken te pavlera
dhe rrugen vazhdove vet
a te kujtohen fjalet e tuja je i vetmi x mua
dje ishin te verteta dhe tn me u harruan
Me mungon por tani s'osht tu ma ni
dikur te desha tani e kuptova kush je ti
ne mendje me kujtohen momentet qe kaluam
dikur ishin me te lumtura tn me u harruan
tani do ngrihem e do i fshij ato lot
prap do vazhdoj te jetoj jeten teme se merr dot
nuk i merr dot ti ondrat e mija kujtimet e bukura
qe ti fala nga dashnia

Ref x2

Zemer tani ti shko
Jeten skam ce du mo
pa ty rrugen vazhdoj
ket fat smund ta ndryshoj.....

DiTTi :
Sa keq ne u ndam pasojat i km vujt
vazhdova te jetoja me lutjen e dikujt
doja te ishim bashk sic kemi qen dikur
jeta na largoi qe te dyve na demtoi
vuajtjet dhe lotet tani po i kujtoj
i kujtoj sa shum t'kam vlersu
te maj ne zemren time dhe thoja shum te du
e ti u largove nga un hic pa u menu
dashnin qe per ty pata e humbe bashk me mu
i humbe ndjenjat qe t'kam dhuru
ike me tjetrin dhe jeten ma shkatrove mu

Ref x2
Zemer tani ti shko
Jeten skam ce du mo
pa ty rrugen vazhdoj
ket fat smund ta ndryshoj.....


Ky tekst u dërgua nga L.T.G
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019