Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Leo - Sikur Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

10/09/2016

2016-09-10T16:00:04+00:00

Muzika:

Prygo

Teksti:

Uki Latifi

Video Produksioni:

ASHA
Këngëtari i ri shqiptar, Leo, ka publikuar videoklipin e ri të tij.
I talentuar dhe i ri në skenë, Leo ka publikuar projektin e tij të ri të punuar nga Asha.
Tekstin e ka realizuar Uki teksa muzika është punuar nga Prygo.
Videoklipi ka për protagoniste një modele e cila i ngjanë shumë Gigi Hadid, bukuroshe e jashtzakonshme në një këngë të bukur të punuar mirë.


Më Shumë Këngë Nga Leo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet