Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leona Lewis - Summertime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Summertime, and the livin' is easy,
Fish are jumpin' and the cotton is high,
Your Daddy's rich,
and your mama good lookin',
So hush little baby, don't you cry,
One of these mornings,
Your gonna rise,
Your gonna rise up singing,
Then you'll spread your wings,
And fly to the sky,
But till' that morning,
There's a nothing can harm you,
With Mommy and Daddy standing by,
But till' that morning,
A nothing can harm you,
With Mommy and Daddy standin.......g by!Nuk kemi video për këtë këngë.


Leona Lewis
Publikimi: 01/01/2007


Leona Lewis - Summertime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Summertime".
3. Video është e këngës "Summertime", por nuk këndohet nga Leona Lewis.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leona Lewis:


Komente 0