Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Leonard Shala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Leonard Shala është një shkrimtar. Leonard Shala vijon mesimet ne gjimnazin "GJON BUZUKU" ne Prizren....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Rinor Murati

Bujar Meholli

Perparim Blakaj

Qëndrim Dani

Premton Kryeziu

Azem Deliu

Ardit Mehmetaj

Matt K

Kevin Çika

Roelio Pane

Tags: Leonard Shala, nardi B. Shala


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet