Leonardo Gashi
Leonardo Gashi
Leonardo Gashi
  • Vendlindja:
  • Gjermani
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 17 Shkurt 1998
  • Horoskopi:
  • ♒ Ujori
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Leonardo Gashi është këngëtar. Më datë 31 Tetor 2018, Leonardo Gashi publikon videoklipin "Mi Amor".

Më datë 4 Janar 2019, Leonardo Gashi publikon videoklipin "Te Kerkoj Akoma". Teksti i këngës u shkrua nga Gers Alia. Videoklipi u prodhua nga kompania TheDirectorEXH.

Më datë 30 Janar 2019, Leonardo Gashi publikon videoklipin "Pronto".

Më datë 22 Maj 2019, Leonardo Gashi publikon videoklipin "Habibi".

Më datë 18 Tetor 2019, Leonardo Gashi publikon videoklipin "Hayatim".

Më datë 1 Mars 2020, Leonardo Gashi publikon videoklipin "Ein Problem".

Më datë 7 Tetor 2022, Leonardo Gashi publikon videoklipin "Badman". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Leonardo Gashi.

Më datë 31 Mars 2023, Leonardo Gashi publikon videoklipin "A Ma Fal". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Leonardo Gashi.

Më datë 8 Qershor 2023, Leonardo Gashi & Enes publikojnë videoklipin "Kandirdin".

Më datë 20 Korrik 2023, Leonardo Gashi & Enes publikojnë videoklipin "Na Na".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 8