Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Leonardo Kryeziu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  15
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Austri 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Leonardo Kryeziu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai vjen nga Kosova, por jeton në Austri dhe dëshira e tij do të ishte që një ditë të prezantonte Kosovën në Eurovision. Më datë 4 Shtator 2017, Leonardo publikon videoklipin "Like I Do", të cilin Leonardo e sjell në anglisht, dhe me të cilin synon të depërtojë në tregun ndërkombëtar. Në këtë projekt ai ka punuar tetë muaj. Kjo është kënga e parë që ka prezantuar, edhe tri të tjera janë ende në punë. Inçizimi i këngëve u bë në korrik, teksti ës...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Donat Makolli

Frenkli Vjero

Jonathan Pilika

Rod

Phatooni

Ardian Mushkolaj (Ardi)

Gust Gjeci

Lory B

Toli

Agon Latifi

Tags: Leonardo Kryeziu, Leonardo


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet